TEHTUD TÖÖD

Me ise oleme ruum ja meid ümbritseb ruum. Ruumide ja detailide omavahelised suhted, vastuolud ja harmoonia, kooskõla, sisemine erksus, funktsionaalsus, praktilisus, sügav mõtestatus, ilu ja esteetika, energeetika ja sisemine dünaamika, lisaks veel see tabamatu miski ehk looja jumaliku sädeme puudutus on see, mis minu jaoks loovad ARHITEKTUURI. Nauditava ruumielamuse.

Eramud

Mulle meeldib luua kodusid. See on alati väga sügav ja intiimne protsess. Maja on nagu kest või nahk selle elu ümber, mida need inimesed loodavas ruumis elama hakkavad. Nende elu peab sellesse ruumi ära mahtuma ja looma võimaluse avardumiseks ning kasvamiseks. Seda nii perel tervikuna kui ka igat pereliiget iseseisva isikuna silmas pidades. Milline on see Sinu uus avaram elu, mis vajab uut ruumi, uut keskkonda, milles tema loomine saaks hoo sisse?

Kortermajad

Kortermajad loovad elukeskkonna. Iga maja on nagu väike küla ning kokku moodustavad nad suurema küla.

Ärihooned

Ärihooneid projekteerida on põnev mäng. Ühtepidi peavad nad olema väga praktilised ja nende kaudu võiks omanikule voolata rikkus ja raha, teistpidi on võimalik nende majade kaudu puudutada paljusid, sest nende majadega suhestub igapäevasel palju rohkem inimesi, kui eramu või kortermajaga. Millist sõnumit peaks edastama Sinu ärihoone?

Sisekujundus

Siseruum. See on midagi natuke salajast ja intiimset. Midagi, mida me väljas vaadates võibolla isegi ei aima, aga mis majja astudes haarab meid oma embusesse. Mõjutab väga otseselt meie enesetunnet, meie tundeid ja meeleolusid. Nii nagu iga inimese on oma olemuselt erinev, nii on erinev ka see ruum, milles ta end mugavalt ja turvaliselt tunneb.